Colorbetafiniš, Prodejna Barvy a Laky, Štefánikova 139/72, Brno - Královo Pole. Telefon: 603 863 377

PDFTisk

Čistý povrch PROFI

Přípravek určený k čištění stavebních konstrukcí od bilogickéh napadení (mechy, řasy, plísně)-
Popis

K čemu slouží Čistý povrch?

ČISTÝ POVRCH PROFI je speciální přípravek určený k čištění stavebních konstrukcí (fasády, střechy, umělé či přírodní kámen, zámková dlažba apod.) od biologického napadení mechy, řasami či plísněmi. Je určen jak pro exteriérové tak pro interiérové použití.
Podklad musí být suchý, soudržný, bez nečistot a vrstev s účinky separace (prach a sprašující částice, mastnoty, zbytky starých nátěrů apod.). Mezi rizikové podklady patří podklady vlhké, trvale zavlhčené, biologicky napadené. Volné a nesoudržné částečky musí být odstraněny.

Jak se Čistý povrch aplikuje?

ČISTÝ POVRCH PROFI se nanáší pomocí válečku, štětce nebo pomocí rozprašovače na připravený podklad do okamžiku jeho nasycení. Nástřik provádějte pouze s použitím respirátoru a vhodného ochranného oděvu. Účinnost aplikace se značně zvyšuje s prodloužením doby, po kterou zůstává podkladní plocha ve vlhkém stavu. Na nenasákavé podklady (vodou nerozpustné nátěrové filmy, dlaždice apod.) aplikujeme přípravek ve dvou stupních (po první aplikaci počkáme na vyschnutí podkladu a následně provedeme aplikaci druhou).
Jedná se o koncentrovaný prostředek. Podle stupně znečištění ošetřovaného povrchu lze zvolit stupeň ředění produktu. Účinnost zředěného prostředku doporučujeme stanovit provedením zkušebního nátěru na konkrétním povrchu. V případě nedostatečné účinnosti zředěného prostředku je nutno snížit jeho ředění.

Slabě znečištěné plochy: ČISTÝ POVRCH PROFI s vodou v hmotnostním poměru 1:4 (výskyt řas)
Středně znečištěné plochy: ČISTÝ POVRCH PROFI s vodou v hmotnostním poměru 1:2 (výskyt řas+plísně)
Silně znečištěné plochy: ČISTÝ POVRCH PROFI neředěný

Balení: 5 kg 
Spotřeba:  cca 0,1 kg/m2 
Ředění až 1:4 dle napsaného výše 

Příklady použití Čistého povrchu a navazujících výrobků najdete v našem článku Odstranění biologického napadení ze stavebních prvků.

 

.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.
Facebook
Máte dotaz?
2000 znaků zbývá