Colorbetafiniš, Prodejna Barvy a Laky, Štefánikova 139/72, Brno - Královo Pole. Telefon: 603 863 377

PDFTisk

Cleaner GP

Vodou ředitelný ekologický čistící přípravek.
Popis

Co je Cleaner GP?

CLEANER GP je vodou ředitelný ekologický čistící přípravek bez hydroxidů a bez zápachu. Přípravek účinně odstraňuje zbytky barev z vnitřních částí stříkacího zařízení (pistole, pumpy, filtry, hadice či trubkové rozvody). Přípravek neničí plastové ani kovové vnitřní součástky.

Jaké další uplatnění nabízí Cleaner GP?

CLEANER GP lze použít k čištění nástroj od vodou ředitelných, syntetických či dvousložkových nátěrových hmot. Lze použít k důkladnému odmaštění před samotným natíráním.

Jak se používá?

Použití CLEANER GP výrazně prodlužuje životnost smáčených částí stříkací techniky. Aplikuje se nasátím čistícího roztoku do stříkacího stroje resp. ponorem menších částí (filtry, trysky, apod.) do lázně a ponecháním po dobu 15-30 min. při 20°C, poté následuje proplach stroje resp. oplach menších částí čistou vodou. Dobu působení lze též zkrátit zvýšením teploty (2-5 min. při 40°C). HRIC Color CLEANER GP je určen k uvolňování nánosů barev z hadicových či kovových barvových rozvodů. Tím zvyšuje jejich průtok a omezuje postupné uvolňování zbytků barev s následným ucpáváním sítek či trysek. Je vhodný na řadu kovových povrchů – ocel, litina, nerez a hliník.

Doporučená koncentrace je v poměru 1:6 až 1:10 s vodou, v závislosti na míře znečištění. Maximální teplota při aplikaci je 40°C. Doporučujeme vyzkoušet vlastní způsob ředění. Čistící postup je možné opakovat dokud nedojde úplnému vyčištění stříkací techniky. Po každé operaci doporučujeme oplach či proplach čistou vodou.

 

 

Balení:  1 l; 5 l; 10 l 
Ředění:  1:6 až 1:10 s vodou

 

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.
Facebook
Máte dotaz?
2000 znaků zbývá