Colorbetafiniš, Prodejna Barvy a Laky, Štefánikova 139/72, Brno - Královo Pole. Telefon: 603 863 377

PDFTisk

Fortisol

Mrazuvzdorná hydroizolační stěrková hmota k bezešvým izolacím a ochraně stavebních konstrukcí z betonu a oceli.
Popis

Co je FORTISOL?

FORTISOL dvousložková hydroizolace se používá k izolaci stavebních hmot, konstrukcí a základů proti spodním vodám v nových i starých stavbách jak pro vnější, tak i pro vnitřní izolace. Vytvrzená vrstva hydroizolační hmoty je odolná proti spodním a tlakovým vodám, a to i při tlaku působícím směrem z podkladu. 
FORTISOL dvousložková hydroizolace lze aplikovat i na zavlhlý podklad. Chrání betonové konstrukce před agresivními atmosferickými vlivy.

Zabraňuje průniku CO2 a SO2 do betonové konstrukce kanálů a štol podzemních a vodních staveb. Zabraňuje též průniku radonu z podloží. Slouží i jako ochrana ocelových, betonových a železobetonových konstrukcí proti vodě, vlhkosti a atmosferickým vlivům. Je ho možné použít též jako izolaci pod obkladový materiál např. v koupelnách, plaveckých bazénech, vodních nádržích. Je vhodný i jako izolace jímek, septiků, kanálů a štol podzemních a vodních staveb i proti tlakové vodě působící tlakem směrem z podkladu do 50 m pod hladinou spodní vody. Na betonových podkladech odolává trvalému zatížení vodou. Je vhodný také jako adhezní můstek pro dodatečné betonáže.

 

Spotřeba:

1 - 1,5 kg/m2 netlakové izolace pod obklad

  2 - 3 kg/m2 izolace do 1m pod úroveň terénu 
  4 - 6 kg/m2 izolace od 1 do 50 m pod úrovní terénu proti vodě působící tlakem z podkladu
Balení: 20 kg (15 + 5 kg)

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.
Facebook
Máte dotaz?
2000 znaků zbývá