Colorbetafiniš, Prodejna Barvy a Laky, Štefánikova 139/72, Brno - Královo Pole. Telefon: 603 863 377

SORTIMENT PRODEJNY

PDFTisk

Eternal mat Revital

Revital je vodou ředitelná barva pro nátěr a obnovu dřevěného nábytku, barevných doplňků v interiéru, na lavičky aj.
Popis

K čemu je určený Eternal mat Revital?

Voudouředitelná barva Eternal mat Revital je určená pro nátěry ve vnitřním i venkovním prostředí. Lze jí aplikovat na dřevěné povrchy, kovové podklady ošetřené antikorozním nátěrem (např. Eternal na kovy), dřevotřískové desky, sádrokarton nebo pohledový beton.

Jak je Eternal mat Revital vydatný? 

Eternal mat Revital je vodouředitelná barva, která se vyznačuje rychlým zasycháním, dobrou kryvostí a rozlivem. Nářadí po použití vymyjete ve vlažné vodě. Vzhledem k velmi dobré přilnavosti na starých syntetických a olejových nátěrech je velmi vhodný pro obnovovací nátěry.

Spotřeba:  0,28 - 0,3 kg/m2 pozink, hliník, pohledový beton
0,35 - 0,4 kg/m2 dřevo, dřevovláknité desky
Balení: 0,7 kg; 5 kg; 10 kg

Čím se liší od Eternal mat akrylátový?

Eternal mat Revital, narozdíl od Eternal mat akrylátový, při vyšších teplotách (v létě) nedolepuje. Proto je vhodný pro nátěry např. laviček, skříněk, aby při kontaktu s povrchem nedocházelo k nepříjemnému pocitu nalepení se.

Jak Eternal mat Revital aplikovat?

Před prvním nátěrem je důležitá příprava povrchu - u vodou ředitelných barev obzvláště. Barvu Eternal mat Revital nanášejte na suchý, dokonale očištěný a odmaštěný podklad (použijte ETERNAL odmašťovač) zbavený nesoudržných částic a zbytků nepřilnavých nátěrů. Teplota podkladu a prostředí v rozmezí 8 - 30°C a relativní vlhkosti vzduchu max. 75%. Nanáší se ve 2 - 3 vrstvách, v časovém rozmezí min. 2 hodin (20°C).

 

 

Pozn. odstíny se můžou v závislosti na zobrazení monitoru lišit.

 

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.
Facebook
Máte dotaz?
2000 znaků zbývá