Colorbetafiniš, Prodejna Barvy a Laky, Štefánikova 139/72, Brno - Královo Pole. Telefon: 603 863 377

SORTIMENT PRODEJNY

Míchání autolaků

Potkala Vás ve vozidle nepříjemnost či drobná nehoda? Odřel Vám na parkovišti u hypermarketu někdo auto? Ťukla Vám manželka auto při parkování? Potřebujete nalakovat nový díl? Máme pro Vás řešení…

autolaky

Mícháme pro Vás kvalitní holandské autolaky DeBeer – hladké, metalické a perleťové odstíny. Nabízíme Vám desítky tisíc druhů navzorkovaných odstínů všech světových výrobců automobilů a motocyklů. Barvu Vám připravíme do spreje nebo v decilitrových množstvích pro aplikaci v lakovně včetně tužidla a ředidla.

Pro opravu laku vlastními silami nabízíme i další lakýrnické potřeby (plniče, tmely, ochranné nástřiky).

valspar     debeer 

 

Chtěli byste namíchat autolak pro Vaše vozidlo?
To u nás není žádný problém. Jediná věc, kterou pro to musíte udělat, je přijet samotným vozidlem nebo přinést nějaký díl (např. víčko nádrže) k nám. Některé druhy laků mívají více pododstínů (výjimkou není až 5) a je nezbytné porovnat vzorník se samotnou karosérií.

Ptáte se, jaké množství autolaků mícháme?
Plníme spreje o objemu 400 ml, které při ošetření ventilku vydrží při teplotě kolem 10°C až 5 roků. Nebo Vám můžeme připravit požadované množství (od 1 dcl) autolaku i s tužidlem a ředidlem pro aplikaci v lakovně.

Bude Vám stačit pouze namíchaný sprej k opravě vozidla?
Ano, v případě, že máte vozidlo s hladkým lakem. V opačném případě (metalický či perleťový lak) budete muset zakoupit ještě čirý lak k zalakování (nabízíme ve spreji jednosložkový i dvojsložkový). U některých barevných odstínů musíte aplikovat ještě jednu vrstvu navíc (tzv. podstřik).

míchání autolaků BrnoPořídíte u nás opravnou tužku?
Bohužel nepořídíte. Zkušenosti s těmito produkty nejsou dobré, a proto nabízíme pouze spreje, které mají delší životnost.

Víte, jak docílit výborného výsledku při stříkání?
Lakovanou plochu důkladně očistěte, obruste a odmastěte. Pro zaplnění drobných vad použijte plniče nebo tmelu (viz níže).  Nezapomeňte si oblepit páskou části vozidla, které lakovat nechcete.
Dbejte na optimální podmínky, nejméně 15°C v bezprašném (v garáži pokropte podlahu vodou) a bezvětrném prostředí. Sprej důkladně protřepejte po dobu nejméně 2 minut.
Při lakování stříkejte ze vzdálenosti cca 25 cm kolmo na danou plochu (nehýbejte zápěstím!). Nanášejte více slabých vrstev křížovým způsobem. Mezi jednotlivými vrstvami počkejte cca 5 – 10 minut. Další vrstva musí jít vždy tzv. do živého (do mokra).

Nevíte, co budete dále potřebovat při opravě?
Záleží na rozsahu poškození Vašeho vozidla. Nabízíme Vám však širokou škálu příslušenství pro opravu karosérie.

míchání autolaků v Brně

  • plnič – produkt, který má vysoký obsah sušiny s výbornou přilnavostí . Vyplní drobné vady v karoserii, vrypy a škrábance. Nabízíme plniče ve spreji nebo dvousložkové akrylátové plniče
  • prostředek pro opravu zrezivělých míst – Epoxy Brunox se používá jako sanační prostředek nebo epoxidový podklad pro průmyslovou výrobu konstrukcí, strojů, vozidel atd.
  • karosářský tmel – pro vyplnění menších či větších vad, nebo zacelení menších děr nabízíme širokou škálu polyesterových tmelů. Všechny tmely se velmi dobře aplikují, výborně brousí a rychle tvrdnou.
    Pro tmelení menších vad (< 1 mm) je určen Polykar Soft plus, na středně hluboké vady (2-5 mm) použijte Polykar Super a potřebujete-li zatmelit vady velkého rozsahu nebo přemostit prorezavělá místa (do 5 cm) aplikujte Polykar Vlákno s obsahem skelného vlákna
  • brusný papír – nabízíme širokou škálu brusných pláten pod vodu od hrubosti P100 do hrubosti P2000
  • fixační nátěrová hmota na plasty – potřebujete-li nastříkat plastové části vozidla (zrcátka, nárazníky, lišty, spojlery) pomůže Vám fix na plasty, který zvyšuje přilnavost

míchání autolaků pro BrnoDále můžete potřebovat ochranné nástřiky pro dutiny nebo spodní část vozu:

  • přelakovatelný prostředek pro ochranu podvozků a prahů – nástřik UBS vytvoří silnou elastickou vrstvu, která vytvoří tlumící a ochrannou vrstvu proti posypovým materiálům, korozi, rozpouštědlovým látkám aj. Nabízíme i ve spreji.
  • nepřelakovatelný prostředek pro ochranu podvozků a prahů – nástřik Bitumen vytvoří silnou elastickou vrstvu, která vytvoří tlumící a ochrannou vrstvu proti posypovým materiálům, korozi, rozpouštědlovým látkám aj. Nabízíme i ve spreji.
  • prostředek pro ochranu dutin – antikorozní přípravek ML vniká do hloubky štěrbin, odkud vytěsňuje vlhkost. Po zaschnutí vytvoří film, který odolává vlhkosti a soli.
Facebook
Máte dotaz?
2000 znaků zbývá