Colorbetafiniš, Prodejna Barvy a Laky, Štefánikova 139/72, Brno - Královo Pole. Telefon: 603 863 377

SORTIMENT PRODEJNY

Míchání a tónování barev v Brně

Barva je pro nás až na druhém místě! Prvořadým cílem je nabídnout zákazníkovi ten správný druh nátěrové hmoty tak, aby byla zabezpečena maximální životnost natíraného prvku. 
Máme na prodejně 2 tónovací stroje, pomocí kterých pro nás není problém vybranou nátěrovou hmot natónovat podle předtsvay zákazníka.

Na naší prodejně Vám rádi namícháme nebo dotónujeme širokou škálu produktů - vodou ředitelné barvy, syntetické barvy, laky, lazury, malířské nátěry, fasády, autolaky, autolaky ve sprejích, spreje:

Obecná pravidla při míchání:

  1. Pro výběr odstínu Vám nabídneme širokou škálu vzorníků.
  2. Je lepší vzít si s sebou něco, podle čeho se odstín bude určovat. Není jednoduché vybrat z široké škály odstínů ten jeden.
  3. Dbejte na první dojem. Často se zákazníci vrací k prvnímu vybranému odstínu.
  4. V případě, že chcete namíchat barvu na své vozidlo, je nezbytné přijet s ním (popř. přinést jeho část).
  5. Vzorník Vám za vratnou zálohu rádi zapůjčíme, abyste mohli vybírat v klidu a pohodlí domova.
  6. Rádi Vám vyhotovíme barvu na míru. Nejčastěji domícháváme lazury do interiérů. V takovém případě nám, prosím, doneste vzorek dřeva a vzor, ke kterému se bude odstín ladit. 
  7. Ke každému míchání Vám vystavíme štítek s kódem odstínu, podle kterého si můžete přijít bez obav barvu domíchat. Neztratťe jej a pečlivě uschovejte pro další nákup!
  8. Nabízíme širokou škálu tónovacích kolorantů, kterými si můžete dotónovat barvu sami. Pozor - nikdy se Vám nepodaří domíchat stejný odstín.
  9. Většinu barev mícháme na počkání. V případě individuálního tónování Vás prosíme alespoň o 24 hodin, aby byl výsledek co nejpřesnější.
  10. Nebojte se zeptat.

 

Těšíme se na Vaší návštěvu až Vám namícháme odstín dle Vaších představ.

Facebook
Máte dotaz?
2000 znaků zbývá