Colorbetafiniš, Prodejna Barvy a Laky, Štefánikova 139/72, Brno - Královo Pole. Telefon: 603 863 377

SORTIMENT PRODEJNY

Míchání fasádních barev a omítek

Fasada california 666 maly

Plánujete obléci Váš dům do nového kabátu? Chystáte na Vašem domě zateplení a hledáte vhodnou omítku? Nebo jen potřebujete barvu do interiéru, která je plně omyvatelná a snese vyšší zatížení než klasická disperzní interiérová barva? máme pro Vás řešení...

Nabízíme míchání fasádních barev na míchavím automatu. Mícháme barvy akrylátové, silikonové i silikátové ve vzorkovnicích RAL, NCS, PRIMALEX, TELURIA, EUROTREND, KEIM a další. Některé vzorníky Vám za zálohu rádi půjčíme, abyste si mohli vybrat v klidu a pohodlí svého domova.

Fasádní omítky (akrylátové i silikonové) si necháme míchat ve fabrice BaL Teluria, čímž dosahujeme velmi příznivých cen pro naše zákazníky. 

logo barlet medium   primalex

V jakém balení fasádní barvy mícháte?
Akrylátové fasádní barvy mícháme na míchacím stroji v balení 1 l, 3 l, 5 l a 10 l, silikonové barvy na objednání v baleních 5l a 10 l.  Omítky objednáváme z důvodu nejvýhodnější ceny přímo ve fabrice BaL Teluria v 25 kg balení, stejně tak na objednání nabízíme mozaikové omítky.

Chtěli bychom na sokl drobné kamínky, dají se u Vás objednat?
Ano, mozaikové omítky nabízíme od více výrobců a nabídneme Vám výběr na reálných vzornících.

Fasada zluta malyČím odstranit z fasády graffiti?
Na to je velmi těžké odpovědět. Každá fasáda je porézní a nastříkaný nápis se do ní velmi rád zažere. Navíc je potřeba si říct, že na trhu není 100% odstraňovač graffiti. 
Vzhledem k výše uvedenému navhrujeme našim zákazníkům přetřít poškozenou plochu v celé ploše od kraje po kraj. Podle vzorku jsme Vám schopni namíchat podobný odstín (podobný z toho důvodu, že nikdy se to nerefí úplně přesně - UV záření, hrubost a hra stínů na hrubších fasádách, špína a prach).

Musím starou fasádu před natřením penetrovat?
Ano, jednoznačně doporučujeme před nátěrem podklad napenetrovat hloubkovou penetrací. Podklad se zpevní a sjednotí se nasákavost.

Pro zhotovení nebo opravu fasády nabízíme širokou řadu příslušenství:

  • válečky pro nátěr fasádních barev;
  • krycí pásky na fasády;
  • ochranné fólie na fasády
  • penetrace akrylátové univerzální i hloubkové.
Facebook
Máte dotaz?
2000 znaků zbývá