Colorbetafiniš, Prodejna Barvy a Laky, Štefánikova 139/72, Brno - Královo Pole. Telefon: 603 863 377

SORTIMENT PRODEJNY

Odstranění biologického napadení ze stavebních prvků

Nevypadá Vaše fasáda tak jako dřív? Zdá se Vám, že je nějaká zašlá? Máte ve stínu plot z betonových tvarovek zazelenalý a soused na sluníčku jako nový? Pravděpodobně byly tyto stavební prvky zasaženy mechy, plísněmi a řasami. 

Renovace nátěrů dřeva

Až se zima zeptá, co jsi dělal v létě... Čeká nás dlouhé období slunečných teplých dnů, které přímo vybízejí k renovací strávených nátěrů na pergolách, plotech, brankách aj.

Defekty nátěrů

Natřeli jste novým nátěrem okna a ony se Vám lepí? Plesniví Vám zdi v domácnosti? Blednou Vám před rokem vymalované stěny či fasáda? Vymalovali jste zateklou koupelnu a fleky zůstávají?

Nachystali jsme pro Vás první díl o malířských a natěračských defektech včetně návodu, jak je odstranit.

Odstranění plísní a použití protiplísňových nátěrů

Chcete se zbavit plísní a bakterií? Hledáte barvu, na které nikdy plísně nevyrostou? Řešením jsou hi-tech produkty ETERNAL.

Kovářské barvy

Máte doma zašlou kovou lavičku, lucerničku po babičce, staré krbové nářadí, které volá po renovaci? Slyšeli jste o kovářských barvách, které vytvoří vzhled kovářských produktů?

Renovace železného zábradlí

Se vzrůstajícími teplotami je na čase otevřít oči a podívat se, na čem všem zanechal zub času svou stopu a s přibývajícími slunečními paprsky se do toho s chutí pustťe. 

Oprava nátěrů betonových bazénů

Chystáte se s teplým počasím před napuštěním zrenovovat Váš bazén?

Mřížkový test

Potřebujete změřit a posoudit přilnavot povrchu a nevíte jak na to? Slyšeli jste o termínu mřížková zkouška? V článku se seznámíte s nejběžnějším testem, který lze s trochou zručnosti vyzkoušet i doma tak, abyste měli představu o kvalitě nátěru.

Jak a čím vymalovat?

Chystáte se vymalovat pokoj, kuchyň nebo chodbu? A přemýšlíte, jaký druh barvy je pro Vás ten pravý. Rádi Vám poradíme...

 

Facebook
Máte dotaz?
2000 znaků zbývá