Colorbetafiniš, Prodejna Barvy a Laky, Štefánikova 139/72, Brno - Královo Pole. Telefon: 603 863 377

SORTIMENT PRODEJNY

Míchání interiérových barev

Chystáte si vymalovat pokoj, byt či dům? Vytopil vás soused a potřebujete opravit zničené malby? Měnili Vám okna a musíte si opravit stěny kolem oken? Máme pro Vás řešení…Painting

Nabízíme míchání barev otěruvzdorných pro nenáročné provozy (schodiště, chodby, stropy ložnic a obýváků), otěruvzdorných a částečně omyvatelných pro náročné provozy (ložnice, obývací pokoje, kuchyně, koupelny) i plně omyvatelné vinylové barvy pro nejnáročnější zákazníky. 

Barvy mícháme na tónovacím stroji a nabízíme Vám na výběr mnoho vzorkovníků (RAL, NCS, TIKKURILA, PRIMALEX, MONICOLOR NOVA, PANTONE, CAPAROL, DULUX a další), ze kterých si zcela určitě vyberete svůj odstín barvy. Některé vzorníky Vám za zálohu rádi půjčíme, abyste si mohli vybrat v klidu a pohodlí svého domova.

 

 

Umíte namíchat barvu, když si donesu odpadený kus omítky?
Každý barevný kus něčeho, ať už je to omítka, tapetka, polstrování, ke kterému má být odstín připodobněn nám velmi pomůže. Na jeho základě pak vybereme ten správný odstín. 
Nepočítejte však, že máte-li např. flek na stěně nebo nějaké odpadané kusy omítky, že namíchaná barva bude vždy 100% přesná. Vždy doporučujeme vymalovat celou stěnu (od rohu k rohu), anebo alespoň páskou oddělit část zdi a vymalovat plošně. 

Namícháte mi jenom trošičku, na jednu stěnu?
Nejmenší balení, které umíme namíchat je 1 l, další balení jsou pak 3 l, 5 l a 10 l. Nejlepší je, když si vypočítáte plochu, kterou chcete vymalovat, nic nepřepočítáváte ani nenásobíte počtem nátěrů, a s touto mírou přijdete za námi. My Vám dle zvoleného odstínu doporučíme vhodné balení, počet nátěrů a poměř ředění dané barvy.

Jak dlouho trvá než se barva namíchá, objedná?
Barvy neobjednáváme, potřebné báze máme skladem a namíchání je otázkou několika málo minut. Většinou více času zabere Vaše zvolení odstínu než samotné zhotovení.

Musím barvu před nátěrem penetrovat?
Penetrování stěny má mnoho výhod. Penetrují se zejména stěny nové, sádrokartony nebo stěny, které nebyly dlouho malované. 
Rozlišujeme několik druhů penetrací, my pro malování v interiéru pracujeme se dvěmi základními. 
Pro napenetrování nových omítek, sádrokartonů jsou zcela dostačujícícmi univerzální penetrace (např. SAD-2802, Barlet penetrace akrylátová), na starší nátěry je nutné použít penetrace hloubkové, které mají menší moleklu, která vniká hlouběji do podkladu.

Co když mi barva nevyjde? Namícháte mi stejnou?
Ano! Po namíchání barvy obdržíte štítek, kde je uvedeno označení Vámi zvoleného odstínu. Tento štítek pečlivě uschovejte pro případné domíchání příště.

 

Pro úspěšné malování nabízímetaké širokou škálu malířského nářadí a pomocných pomůcek jako jsou:

 

 

 

 

Facebook
Máte dotaz?
2000 znaků zbývá