Colorbetafiniš, Prodejna Barvy a Laky, Štefánikova 139/72, Brno - Královo Pole. Telefon: 603 863 377

 KOVÁŘSKÉ BARVY

Máme pro Vás řešení - nabízíme v našem sortimentu barvy s kovářským efektem a to jak v rozpouštědlovém provedení, tak i na vodou ředitelné bázi. Oa druhy barev jsou antikroozní, tzn. dají se natírat přímo na železo bez použití základové barvy.

K čemu lze kovářskou barvu použít?

Kovářské barvy jsou především určeny k efektním nátěrům kovářských výrobků, ale lze jimi natřít i kovové povrchy, kterým tak "kovaný"vzhled dodáme. Všechny barvy jsou samo základující a s antikorozní ochranou. Kovářské barvy nabízíme i ve spreji.

krbov nad 2   plot efekt

 

Naše nabídka

Nabízíme v našem sortimentu tyto produkty:

Fer Tech

fer tech maly

 

Velmi oblíbené kovářské barva italského výrobce. Nabízejí nejvěrohodnější vzhled s efektem slídového železa. 

Protikorozní email na bázi oxidu slídového železa s vysokou kryvostí, který povrchu dodá historický strukturální efekt.

Jsou nabízeny i ve spreji.

Ferro Color efekt

ferro color efekt maly

Novinka slovenského Chemolaku se používá jako základní i vrchní antikorozní barva (2v1) na kovové povrchy (ocel, železo, zoxidovaný pozink).

Konečný nátěr zkrášluje a chrání podklad před rzí. Povrch je matný s jemným metalickým nádechem, imitujícím kovářské výrobky

Eternal na kovy

eternal kovarska maly

I přední výrobce vodou ředitelných nátěrů Austis již nabízí kovářskou barvu, která je hedvábně matná, samozákladující k přímému použití na kovové podklady. 

Vyznačuje se vysokou adhezí na kovových podkladech a to i na zinku, titanzinku, lehkých kovech a antikorozních ocelích, zvýšenou ochranou proti korozi, vysokou odolností UV záření a povětrnostním vlivům.

Facebook
Máte dotaz?
2000 znaků zbývá